Dla kogo zabiegi Kerastase?

Jeśli czujesz, że Twoje włosy są zniszczone i potrzebują mocnego i natychmiastowego odświeżenia, wypróbuj rytuały Kerastase w Petit SPA. Służą one do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów – dla różnych rodzajów obrażeń przygotowane mamy różne zabiegi. Co możesz osiągnąć, stosując Kerastase?

Na początku specjalistka z Petit SPA dokładnie sprawdzi kondycję i rodzaj włosów. Następnie indywidualnie dobierze odpowiednie produkty Kerastase, które uderzą w źródło problemu. Następnie nałoży na skórę głowy jeden ze specjalnych preparatów i wykona delikatny masaż skóry głowy. Zabieg Kerastase pomoże Ci poprawić kondycję Twoich włosów i zadziałać relaksacyjnie, delikatnie wpływając na zmysły.


Dla kogo są zabiegi Kerastase?

To idealne rozwiązanie dla Pań, które oczekują szybkich, spektakularnych i długotrwałych efektów. Kerastase sprawi, że włosy będą jedwabiście miękkie i jędrne. Rytuały przystosowane są do każdego rodzaju włosów:

  • Koloryzowane, matowe nabiorą blasku i staną się bardziej odporne
  • Suche i wrażliwe zostaną odżywione i nawilżone, nabierają też promiennego blasku
  • Rzadkie i osłabione włosy nabiorą objętości, sprężystości i zostaną wzmocnione

Zależnie od rodzaju włosów i ich stanu, specjalista z Petit SPA może zdecydować się na użycie różnych produktów. Zabieg zawsze jest jednak nieproporcjonalnie krótki do osiąganych efektów. W przypadku Kuracji Kerastase Natychmiastowy Efekt czas jego trwania może nie przekroczyć 5 minut! Kerastase Intensywne działanie to dobry wybór dla kobiet, które zawiodły się na klasycznych, domowych kosmetykach – trwa on zaledwie ok. 20 min., a sprawi, że włosy będą wyglądały, jakby zajął się nimi profesjonalny, hollywoodzki fryzjer.

Poddawanie włosów działaniu zwykłych kosmetyków z drogerii zawsze będzie prowadziło do ich uszkodzeń. Jeśli udajesz się np. na ważną uroczystość i chcesz zaskoczyć wszystkich obecnych, ale nie chcesz mocno skracać zniszczonych włosów, to Kerastase będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Zabiegi zostały zaprojektowane tak. Żeby dostarczyć włosom wszystkich składników potrzebnych do ich nawilżenia, wyrównania oraz regeneracji. W Petit SPA możesz mieć pewność, że zabieg zostanie wykonany przez profesjonalistę i przyniesie spodziewane, spektakularne efekty.