Lifting rzęs

Lifting rzęs Targówek

Lifting rzęs w Petit SPA to subtelna zmiana, która zaskoczy Cię spektakularnym efektem! Obecnie dużą wagę przykłada się do wyglądu twarzy. Każda kobieta chciałaby wyglądać zachwycająco – dlatego tak popularne stają się zarówno wszelkie kosmetyki, jak i zabiegi mające poprawić wygląd. Długie i wyraziste rzęsy dodają twarzy pociągającego looku. Na czym polega zabieg w Petit SPA i jakie daje efekty?

Lifting rzęs to idealne rozwiązanie dla pań, którym zależy na utrzymującym się efekcie długich i pięknych rzęs, jednak nie są zdecydowane na bardziej inwazyjne metody, a codzienny poranny make-up jest dla nich koniecznością. Dzięki zabiegowi w Petit SPA przedłużysz, pogrubisz i podkręcisz rzęsy, bez narażania ich na zniszczenia – a takie ryzyko może pojawić się w przypadku innych metod. 


Jak wygląda lifting rzęs w PetitSpa

Lifting rzęs nie jest zabiegiem skomplikowanym – wykonuje się go w wielu salonach kosmetycznych, jednak nie z każdego salonu klientka wyjdzie usatysfakcjonowana. W Petit SPA nasze wizażystki wykonują zabieg z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Na początku na naturalne rzęsy nakłada się specjalny preparat, dzięki któremu możemy w dowolny sposób formować rzęsy. Następnie na górną powiekę nakłada się specjalny wałeczek, zazwyczaj silikonowy, który utrzymuje podkręcone rzęsy. W dalszej kolejności nakładamy drugi przygotowany preparat, który ma za zadanie utrwalić kształt rzęs nadany przez wizażystkę. Największe efekty liftingu dostrzeżemy po 24 godzinach od zabiegu. Tuż po nim mogą one być jeszcze posklejane i wilgotne, jednak nie ma się czym przejmować! Następnego dnia będą zachwycać swoim kształtem i objętością – warto je jednak rozczesać. Tuż po zabiegu daj swoim rzęsom odpocząć – staraj się nie przecierać oczu, nie moczyć powiek, wstrzymaj się także ze stosowaniem kosmetyków i kremów pod oczy. W następnych dniach możesz je już traktować jak zwykle, warto jednak zwrócić uwagę na nawilżenie i dokładnie wykonywać demakijaż. Zdecydowaną zaletą liftingu jest to, że rzęsy wyglądają naturalnie, w przeciwieństwie do innych zabiegów zagęszczających. 


Przeciwwskazania

Lifting rzęs to delikatny i prosty zabieg. Nie powinny się go jednak podejmować Panie skarżące się na wypadanie rzęs czy infekcje oczu. Również takie choroby jak zaćma, jaskra i zespół suchego oka sprawią, że zabieg może stać się ryzykowny. Przed wykonaniem liftingu zapoznaj się ze składem preparatów stosowanych w Petit SPA – w przypadku alergików mogą wywołać nieprzyjemne reakcje uczuleniowe.