O nas

Petit Spa (z francuskiego „Małe Spa”) to miejsce, w którym każdy może liczyć na pozytywny przepływ energii oraz kompleksowo zadbać o zdrowy wygląd swojej skóry, włosów i paznokci. Wyselekcjonowane kosmetyki, dermo kosmetyki i nowoczesne urządzenia pozwoliły nam stworzyć ofertę obfitującą w relaksującą, niezwykle skuteczną pielęgnację twarzy oraz zabiegi na ciało. Naszych Klientów otaczamy życzliwością, a przede wszystkim fachową opieką.

Jesteśmy po to, aby mogli Państwo zapomnieć o troskach codziennego dnia, gdzie marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością.

Relaksująca muzyka, blask świec i otulające zmysły zapachy pomogą oderwać się od chaosu i znaleźć chwilę tylko dla siebie.

Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala nam poznać Państwa oczekiwania i dostosować zabiegi do fizycznych i psychicznych potrzeb. Staramy się myśleć o każdym, także o młodych rodzicach, bo sami nimi jesteśmy – dlatego w naszym salonie stworzyliśmy specjalny kącik dla dzieci, gdzie gwarantujemy profesjonalną opiekę na czas Państwa korzystania z usług salonu.

Pragniemy, aby Petit Spa kojarzyło się z miejscem, gdzie można zrelaksować się, odpocząć i wyciszyć.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

OFERTA:

Zabiegi na twarz

Zabiegi na ciało

Pielęgnacja paznokci

Fryzjerstwo

Depilacja

Makijaż

Makijaż pemanentny

Medycyna estetyczna